Jmenuji se Barbora Kvasnovská, se svým manželem a synem žiji v Kalifornském městě Cupertino. Ve svém volném čase se ráda věnuji sportu, běhám a plavu, hraji tenis a basketbal se svým synem. Společně se svojí rodinou a přáteli trávíme často víkendy na pláži nebo procházkami v přírodě. Přes týden pracuji ve škole, kde pomáhám dětem.

Práci s dětmi mám moc ráda a to by i hlavní důvod, proč jsem před pár lety začala psát pohádku “Dráček Drápek a Království Ohně”. Mám ráda fantasy knihy pro dospělé i ty pro děti. Ráda čtu knížky od J.R.R. Tolkiena, R.E. Feista, Letopisy Narnie od C.S. Lewise, knihy od P. Pullmana a mnoho dalších. A i díky této literatuře jsme se rozhodla napsat, nejdřív jen tak pro svého tříletého syna, příběhy Dráčka Drápka. Rukopis jsem ukázala i pár známým a ti mně přivedli na nápad pokusit se knihu vydat.

První díl “Dráček Drápek a Království Ohně” vyšel ve spolupráci s knižním nakladatelstvím Fragment a úžasnou ilustrátorkou Barborou Brůnovou, která dala Drápkovi jeho tvář.

Po mnoha pozitivních reakcích na první díl jsem se rozhodla vypustit do světa i druhý díl Drápka a doufám, že i jako ten první, si najde místo v knihovnách malých obdivovatelů draků a dobrodružství.

Přeji Vám ať se Vám knížky líbí.

-Bára